> بخش محصولات فیزیکی(بکاپ بازی کامپیوتر و بازی کامپیوتر)<

1-  مشتری گرامی لطفا انتخاب خود را با دقت انجام دهید زیرا فروشگاه "گیم پلازا" هیچگونه مسئولیتی در قبال انتخاب اشتباه شما ندارد.

2- تمامی محصولات با بهترین کیفیت و تست از قبل ارائه می شوند پس با خیال آسوده خرید کنید.

3- برخی از بازی های کرک نسخه فشرده می باشند که این امر تنها برای راحتی نصب و خرید ارزان تر شما می باشد و اگر نسخه فشرده نمی خواهید باید قبل از خرید با بخش پشتیبانی هماهنگی لازم انجام شود.

4-  بازگشت محصولات جز در مواردی که در بخش گارانتی محصولات ذکر شده است ممکن نیست.

5- دیسک ها بدون چاپ روی دیسک می باشند.

6-  درصورت لغو کردن خرید بنابر هر دلیلی 1% کارمزد و 500 تومان هزینه‌ی جا به جایی مبلغ از وجه واریز شده توسط مشتری کم خواهد شد که امری معمول است و پس از 24 ساعت کاری مبلغ عودت داده خواهد شد.

7- در خرید دیتا های فول آنلاک/بکاپ بازی ها، به طور معمول این محصولات به صورت آپدیت شده ارائه می شوند اما ممکن است گاها آپدیت نشده باشند که برای جلوگیری از این امر می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

8- مشتری گرامی مسئول ارائه اطلاعات صحیح “نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل” می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.


> بخش محصولات دیجیتالی(بازی اورجینال، بازی اشتراکی، سرویس‌ها و گیفت‌ها)<

1- در خرید محصولات اورجینال ممکن است بعد از خرید مشمول تغییر قیمت شوند که با مشتری در میان گذاشته خواهد شد و در صورت تمایل مبلغ اضافه را پرداخت و یا خرید را می تواند لغو کند.

2- کالاهایی که نیاز به فعالسازی توسط فروشگاه "گیم پلازا" دارند، ممکن است نیازمند تغییراتی در اکانت باشد که امریست معمول و در صورتی که مشتری محترم راضی نیست باید با پشتیبانی هماهنگی لازم به عمل آورد.

3- درصورت لغو کردن خرید بنابر هر دلیلی 1% کارمزد و 500 تومان هزینه‌ی جا به جایی مبلغ از وجه واریز شده توسط مشتری کم خواهد شد که امری معمول است و پس از 24 ساعت کاری مبلغ عودت داده خواهد شد.

4-  در صورت نخواستن محصول خود و درخواست برگشت وجه واریزی (Request To Refund) در کمتر از ۱۴ روز پس از خرید محصول و کمتر از ۲ ساعت زمان بازی(Play Time)، از مشتری ۱/۳ وجه واریز شده بابت خسارت کم شده” و مابقی وجه تا ۲۴ ساعت پس از آن با کسر کارمزد بانکی برگشت داده می‌شود.
5- مشتری گرامی مسئول ارائه اطلاعات صحیح “نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل” می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.