استراتژیمقایسه کالا (0)


Civilization VI

Civilization VI

سری بازی‌های Civilization یکی از قدیمی‌ترین و بهترین بازی‌های استراتژیک هستند که سال ۲۰۱۶، بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه هم محسوب می‌شود. به همین دلیل سازندگان بازی در استودیو Firaxis Games رسما ساخ..

1,300 تومان

Dawn of War III

Dawn of War III

تعداد دیسک: 6 عدد باید گفت که این بازی، یک نسخه عالی از این سری قدیمی است. بازی Warhammer 40,000: Dawn of War III به خوبی تمامی ویژگی‌های مثبت نسخه‌های پیشین را در خود دارد و به خوبی هم آن‌ها را با ال..

7,800 تومان

Halo Wars

Halo Wars

تعداد دیسک: 3 عدد..

3,900 تومان

StarCraft II Legacy of the Void

StarCraft II Legacy of the Void

استارکرافت یکی از محبوب ترین بازی های جهان در نزد گیمرها می باشد هرگاه نسخه ای از این بازی منتشر می شود مورد استقبال فراوانی از سوی طرفداران خود قرار می گیرد. همانطور که می دانید در تمامی نسخه های است..

7,800 تومان

The Sims 4 City Living+All DLC

The Sims 4 City Living+All DLC

بسته الحاقی جدید بازی The Sims 4 با نام زندگی شهری (به انگلیسی: City Living) به همراه پکیجی استثنائی از تمامی آپدیت های پیشین، DLCها و پکیج هایی که تا تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ عرضه شده اند توسط گروه RELOA..

6,500 تومان

Total War WARHAMMER+DLCs

Total War WARHAMMER+DLCs

تعداد دیسک: 4 عدددر Total War: Warhammer دیگر مانند نسخه‌های قبلی سری توتال‌وار شاهد فکشن‌های سراسر انسان نیستیم که بتوان بالانس بین آنان را به سادگی طراحی کرد. در حقیقت کریتیو اسمبلی با طراحی و ساخت ..

5,200 تومان

Total War: Warhammer 2

Total War: Warhammer 2

تعداد دیسک: 7 عدددر بازی Total War Warhammer II تمرکز روی دنیای جدید که شامل سه قاره‌ی Ulthuan، Naggaroth و Lustria می‌شود و همچنین قاره‌ی Southlands به صورت جدا از دنیای جدید است که به دلیل..

9,100 تومان

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)